Programy umývania

Aktívna pena

Pre dokonalé umytie je dôležitá aplikácia aktívnej peny, obsahujúca aktívne zložky, ktoré i za tak krátku dobu prenikajú do nečistôt a uschnutého hmyzu a všade tam kde to je potrebné. Aktívna pena je pH neutrálna a biologicky odbúrateľná. Pena sa nanáša pomocou napeňovacej pištole.

OPLACHOVANIE

Všetky zostatky nečistôt a chémie sa oplachujú vodou s vysokým tlakom, ktorý minimalizuje poškriabanie karosérie, zároveň tak pripravíte karosériu na nasledujúce nanášanie šampónu, poprípade vosku. Aktívnu penu zmývame odspodu smerom hore a následne naopak.

ŠAMPÓN

Nanášanie šampónu na karosériu sa robí za pomoci filtrovanej zmäkčenej vody a priebežne dávkovaného chemicky pH neutrálneho šampónu, ktorý napomáha rozpúšťať mastnoty, špinu a nánosy na povrchoch áut a nezanecháva fľaky na povrchu laku.

Nanášanie vosku

Nanášanie vosku najnovšej generácie – jemný, silne koncentrovaný s lesklým efektom (vrstva polyméru), ktorý neabsorbuje vojkajšie nečistoty – nanáša sa pomocou horúcej zmäkčenej vody. Redukuje veľké množstvo malých kvapiek, ktoré sa zrážajú a rychlejšie odtečú z karosérie auta. Vytvára UV ochrannú vrstvu.

ZÁVEREČNÝ OPLACH

Posledný program na unikátne záverečné opláchnutie karosérie osmoticky upravenou – demineralizovanou vodou pre dokonalé čisté auto bez fľakov, šmúh a vodného kameňa.

Náš tip: na konečné preleštenie je vhodné auto utrieť do sucha mikrovláknovým uterákom.